Original: $100.00
-65%$100.00
$35.00The Story
| Color | BLUE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | 14-EP2012WM |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 1H95300FSF |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
Description
| Color | BLUE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | 14-EP2012WM |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 1H95300FSF |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |











