
The Story
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-EP2012WM |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 1H95290F18 |
| Processor Type | INTEL XEON |
| Screen size (inches) | 12 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-EP2012WM |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 1H95290F18 |
| Processor Type | INTEL XEON |
| Screen size (inches) | 12 |
Condition
Excellent, pre-owned condition











