The Story
| Color | BLUE |
| Serial# | 1H953110BR |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | 14-EP2XXX |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Description
| Color | BLUE |
| Serial# | 1H953110BR |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | 14-EP2XXX |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |











