
Original: $69.99
-65%$69.99
$24.50The Story
| Model Number | 14-FQ0110WM |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 13 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Color | SILVER |
| Serial# | 5CD2209ZCY |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / BAG |
| WIFI CONNECTIVITY |
Description
| Model Number | 14-FQ0110WM |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 13 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Color | SILVER |
| Serial# | 5CD2209ZCY |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / BAG |
| WIFI CONNECTIVITY |











