
The Story
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | |
| Color | BLUE |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 10 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 14A-NA0031WM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | |
| Color | BLUE |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 10 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 14A-NA0031WM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition











