
Original: $109.99
-65%$109.99
$38.50The Story
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 5CD54310Z6 |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | RED |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 15-1272WM |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Description
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 5CD54310Z6 |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | RED |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 15-1272WM |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |











