
The Story
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | 15-BS212WM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 12 |
| Manufacturer | HP |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | CND0023NMR |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | 15-BS212WM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 12 |
| Manufacturer | HP |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | CND0023NMR |
Condition
Excellent, pre-owned condition











