
Original: $154.99
-65%$154.99
$54.25The Story
| Charger | Charger |
| Serial# | CND20983TQW |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 15-DW1053DX |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Description
| Charger | Charger |
| Serial# | CND20983TQW |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 15-DW1053DX |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |











