
Original: $279.99
-65%$279.99
$98.00The Story
| Webcam | Webcam |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CD026JQ83 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Model Number | 15-DY1027OD |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Description
| Webcam | Webcam |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CD026JQ83 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Model Number | 15-DY1027OD |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |











