Original: $249.99
-65%$249.99
$87.50The Story
| Serial# | 5CD101KSWH |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 15-DY2044NR |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Description
| Serial# | 5CD101KSWH |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 15-DY2044NR |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |











