
Original: $199.99
-65%$199.99
$70.00The Story
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| 10 Key | 10 Key |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 5CD237FVPP |
| Manufacturer | HP |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 15-DY2131WM |
| Processor Type | Intel Core i7 - 11th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 Key |
Description
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| 10 Key | 10 Key |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 5CD237FVPP |
| Manufacturer | HP |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 15-DY2131WM |
| Processor Type | Intel Core i7 - 11th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 Key |











