Original: $79.99
-65%$79.99
$28.00The Story
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD7434W4K |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | 15-F3817 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD7434W4K |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | 15-F3817 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition











