
The Story
| Processor Type | AMD Athlon Silver |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 15 |
| 10 Key | 10 Key |
| Serial# | 1H852333PZ |
| Model Number | 15-FC0012NR |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
| 10 Key |
| WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
Description
| Processor Type | AMD Athlon Silver |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 15 |
| 10 Key | 10 Key |
| Serial# | 1H852333PZ |
| Model Number | 15-FC0012NR |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
| 10 Key |
| WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE |











