
Original: $199.99
-65%$199.99
$70.00The Story
| Model Number | 15-FC0039WM |
| Color | PINK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
| Model Number | 15-FC0039WM |
| Color | PINK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
Condition
Excellent, pre-owned condition











