
The Story
| Manufacturer | HP |
| Color | SILVER |
| 10 Key | 10 Key |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | 15-FC0105NR |
| Serial# | 5CD423115W |
| Processor Type | AMD ATHLON |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 Key |
| Charger |
Description
| Manufacturer | HP |
| Color | SILVER |
| 10 Key | 10 Key |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | 15-FC0105NR |
| Serial# | 5CD423115W |
| Processor Type | AMD ATHLON |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 Key |
| Charger |











