
Original: $229.99
-65%$229.99
$80.50The Story
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | 15-FD0000LA |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 1H85150QX4 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | 15-FD0000LA |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 1H85150QX4 |
Condition
Excellent, pre-owned condition











