
Original: $214.99
-65%$214.99
$75.25The Story
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 1H84091JWN |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | RED |
| Charger | Charger |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 15-FD0083WM |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
| CHARGER |
Description
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 1H84091JWN |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | RED |
| Charger | Charger |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 15-FD0083WM |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
| CHARGER |











