
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00The Story
| Serial# | 1H85451NJD |
| Model Number | 15-FD0084WM |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| Serial# | 1H85451NJD |
| Model Number | 15-FD0084WM |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition











