Original: $114.99
-65%$114.99
$40.25The Story
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 12th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 5CD435JHKM |
| Manufacturer | HP |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | 15-FD0095WM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 12th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 5CD435JHKM |
| Manufacturer | HP |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | 15-FD0095WM |
Condition
Very Good, pre-owned condition











