
The Story
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 5CD1065BTK |
| Processor Type | AMD Athlon Silver |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | 15-WF1071WM |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 5CD1065BTK |
| Processor Type | AMD Athlon Silver |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | 15-WF1071WM |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition











