
Original: $350.99
-65%$350.99
$122.85The Story
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| Model Number | 16-AD0013DX |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 17 |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | 12541521535 |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| Model Number | 16-AD0013DX |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 17 |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | 12541521535 |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition











