
The Story
| Serial# | 5CG23451C |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Processor Type | Intel Core i5 - 12th Generation - Evo Platform |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | 17-CN2007DS |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| Serial# | 5CG23451C |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Processor Type | Intel Core i5 - 12th Generation - Evo Platform |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | 17-CN2007DS |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition











