
Original: $174.99
-65%$174.99
$61.25The Story
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 17 |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Serial# | 1H9501012V |
| Model Number | 17-CP3005DX |
| 10 Key | 10 Key |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| 10 Key |
| Charger |
Description
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 17 |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Serial# | 1H9501012V |
| Model Number | 17-CP3005DX |
| 10 Key | 10 Key |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| 10 Key |
| Charger |











