Original: $100.99
-65%$100.99
$35.35The Story
| Color | BLACK |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 4CE44000MF |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | AMD E1 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | 18-5110 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Description
| Color | BLACK |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 4CE44000MF |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | AMD E1 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | 18-5110 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |












