
Original: $154.99
-65%$154.99
$54.25The Story
| 10 Key | 10 Key |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | GRAY |
| Model Number | 250 R G9 |
| Charger | Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | CND4232GPC |
| Manufacturer | HP |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 14 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 Key |
| Webcam |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
Description
| 10 Key | 10 Key |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | GRAY |
| Model Number | 250 R G9 |
| Charger | Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | CND4232GPC |
| Manufacturer | HP |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 14 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 Key |
| Webcam |
| SOLID STATE HARD DRIVE |











