
Original: $164.99
-65%$164.99
$57.75The Story
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | SILVER |
| Charger | Charger |
| Serial# | 1H84420Z63 |
| Model Number | 7K5R1UAABA |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | SILVER |
| Charger | Charger |
| Serial# | 1H84420Z63 |
| Model Number | 7K5R1UAABA |
Condition
Very Good, pre-owned condition











