
The Story
| Model Number | 840G1 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
| Model Number | 840G1 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition











