
Original: $154.99
-65%$154.99
$54.25The Story
| Serial# | 5CGO16OJC2 |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 PRO |
| Screen size (inches) | 13 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 926ONGW |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Description
| Serial# | 5CGO16OJC2 |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 PRO |
| Screen size (inches) | 13 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 926ONGW |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |











