
Original: $354.99
-65%$354.99
$124.25The Story
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation - Evo Platform |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | AX211NGW |
| Serial# | CND3490LHY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation - Evo Platform |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | AX211NGW |
| Serial# | CND3490LHY |
Condition
Very Good, pre-owned condition











