
The Story
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 12 |
| Serial# | ICES-003 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Model Number | ELITE BOOK 840 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 12 |
| Serial# | ICES-003 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Model Number | ELITE BOOK 840 |
Condition
Excellent, pre-owned condition











