
The Story
| Serial# | ICES-0000 |
| Model Number | ELITEBOOK 840 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
| Serial# | ICES-0000 |
| Model Number | ELITEBOOK 840 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition











