
Original: $224.99
-65%$224.99
$78.75The Story
| Manufacturer | HP |
| 10 Key | 10 Key |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Screen size (inches) | 15 |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | HP SPECTRE X360 CONVERTIBLE 15-DF0XXX |
| Color | GOLD |
| Serial# | 5CD84839BJ |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| 10 Key |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| Charger |
| Webcam |
Description
| Manufacturer | HP |
| 10 Key | 10 Key |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Screen size (inches) | 15 |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | HP SPECTRE X360 CONVERTIBLE 15-DF0XXX |
| Color | GOLD |
| Serial# | 5CD84839BJ |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| 10 Key |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| Charger |
| Webcam |











