
Original: $239.99
-65%$239.99
$84.00The Story
| Serial# | 5CD3357FMG |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 12th Generation |
| Model Number | MT7921 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
| Serial# | 5CD3357FMG |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 12th Generation |
| Model Number | MT7921 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition











