
The Story
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 5CD9258CBH |
| Screen size (inches) | 17 |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | PROBOOK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 5CD9258CBH |
| Screen size (inches) | 17 |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | PROBOOK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition











