
Original: $65.00
-65%$65.00
$22.75The Story
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Model Number | QCNFA344A |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CSD9392JV6 |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
Description
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Model Number | QCNFA344A |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CSD9392JV6 |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |











