
The Story
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | RMNTPN-1142 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | hp |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 1H952508D0 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 8th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | RMNTPN-1142 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | hp |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 1H952508D0 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 8th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition











