
Original: $159.99
-65%$159.99
$56.00The Story
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| Model Number | RTL8822CE |
| Serial# | CND2352D |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | AMD ATHLON |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| Model Number | RTL8822CE |
| Serial# | CND2352D |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | AMD ATHLON |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition











