
Original: $204.99
-65%$204.99
$71.75The Story
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 1H85070W82 |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | RTL8852BE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 1H85070W82 |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | RTL8852BE |
Condition
Excellent, pre-owned condition











