
Original: $109.99
-65%$109.99
$38.50The Story
| Color | SILVER |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 1H8534406Y |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | RTL8852BE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Description
| Color | SILVER |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 1H8534406Y |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | RTL8852BE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |











