
The Story
| Serial# | 1H85201HNC |
| Model Number | RTL8852BE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 13 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| Serial# | 1H85201HNC |
| Model Number | RTL8852BE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 13 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Very Good, pre-owned condition











