
Original: $109.00
-65%$109.00
$38.15The Story
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | RTL8852BE |
| Color | PINK |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
| Serial# | 1H953716K7 |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | RTL8852BE |
| Color | PINK |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
| Serial# | 1H953716K7 |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |











