Original: $65.99
-65%$65.99
$23.10The Story
| Serial# | PF46T8QL |
| Color | GRAY |
| Model Number | 100E |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | LENOVO |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Processor Type | INTEL ATOM |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
| Serial# | PF46T8QL |
| Color | GRAY |
| Model Number | 100E |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | LENOVO |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Processor Type | INTEL ATOM |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition










