
Original: $249.99
-65%$249.99
$87.50The Story
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | 7C9F9FEY300653J |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 15 |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Model Number | NP750VGK |
| Webcam | Webcam |
| 10 Key | 10 Key |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 Key |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| Charger |
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | 7C9F9FEY300653J |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 15 |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Model Number | NP750VGK |
| Webcam | Webcam |
| 10 Key | 10 Key |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 Key |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| Charger |









