
Original: $139.99
-65%$139.99
$49.00The Story
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | 315AMN8 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | LENOVO |
| Serial# | PF51SWOV |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
Description
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | 315AMN8 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | LENOVO |
| Serial# | PF51SWOV |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |









