The Story
| Serial# | PF05JJA9PF9XB4B15077 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 18 |
| Model Number | 80G0 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Description
| Serial# | PF05JJA9PF9XB4B15077 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 18 |
| Model Number | 80G0 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |










