
Original: $544.99
-65%$544.99
$190.75The Story
| Color | SILVER |
| Serial# | 003560625803177AAOEM |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | SURFACE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
| Color | SILVER |
| Serial# | 003560625803177AAOEM |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | SURFACE |
Condition
Excellent, pre-owned condition









