
Original: $232.99
-65%$232.99
$81.55The Story
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | 15-FA0XXX |
| Processor Type | Intel Core i7 - 12th Generation |
| Serial# | 5CD2475HKD |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | VICTUS |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 17 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | 15-FA0XXX |
| Processor Type | Intel Core i7 - 12th Generation |
| Serial# | 5CD2475HKD |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | VICTUS |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 17 |
Condition
Excellent, pre-owned condition









