
Original: $289.00
-65%$289.00
$101.15The Story
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | BLACK |
| Model Number | TP00116E |
| Serial# | 1S20Y7006BUSPF3LN5TG |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | BLACK |
| Model Number | TP00116E |
| Serial# | 1S20Y7006BUSPF3LN5TG |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Very Good, pre-owned condition









