
The Story
| Is This a Chromebook? | YES |
| Screen size (inches) | 10 |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 24 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 81ER |
| Manufacturer | LENOVO |
| Serial# | P2035U34P29YB8902002 |
| RAM Memory (GB) | 6 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
| Is This a Chromebook? | YES |
| Screen size (inches) | 10 |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 24 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 81ER |
| Manufacturer | LENOVO |
| Serial# | P2035U34P29YB8902002 |
| RAM Memory (GB) | 6 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition









