
The Story
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Serial# | BY2050A91305786 |
| Screen size (inches) | 17 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | RZ09-0328 |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | RAZER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Description
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Serial# | BY2050A91305786 |
| Screen size (inches) | 17 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | RZ09-0328 |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | RAZER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |









